LOGIN
WEBMAIL
AGENDA
TWIZZIT
Toggle navigation
Nieuws
Competities
Zaalcompetitie
Statistieken
Veldcompetitie
Beker van België
Zaalfinales 2023
Recreatief
Speelgelegenheid U7-U9
Recreanten
Beachkorfbal
G-korfbal
Korfbalkampen
Diamonds
Programma
Selecties
Clubs
Clubgegevens
Clubs in mijn buurt
Opleidingen
Trainers
Scheidsrechters
Clubbestuurders
Korfbal
Wat is korfbal?
Korfbal@School
Spelregels
Partners
Nieuws
Competities
Zaalcompetitie
Statistieken
Veldcompetitie
Beker van België
Zaalfinales 2023
Recreatief
Speelgelegenheid U7-U9
Recreanten
Beachkorfbal
G-korfbal
Korfbalkampen
Diamonds
Programma
Selecties
Clubs
Clubgegevens
Clubs in mijn buurt
Opleidingen
Trainers
Scheidsrechters
Clubbestuurders
Korfbal
Wat is korfbal?
Korfbal@School
Spelregels
Partners
Teams
Statistieken zaal 2023-2024
Top- en Promoleague A
Topleague A
Promoleague A
Alle teams
AKC/LUMA
BOECKENBERG
BORGERHOUT/GW
CATBA
FLORIANT
KWIK
LEUVEN
MEEUWEN
MINERVA
PUTSE
RIVIERA/DEURNE
SCALDIS
SIKOPI/CHASE
TEMSE
VOBAKO 1
VOORWAARTS/MOLINOS
Dames & Heren
Heren
Dames
2
Oyen Jens
1
Pauwels Glenn
3
Michielssens Yannis
W
MIN
L
ML
K
DL
VW
P
TOT
1
Pauwels Glenn
H
BORGERHOUT/GW
14
672
29
21
7
9
14
11
91
2
Oyen Jens
H
MINERVA
14
683
38
16
6
5
5
11
81
3
Michielssens Yannis
H
RIVIERA/DEURNE
14
660
49
4
5
2
6
8
74
Verhoeven Zahra
D
MEEUWEN
14
688
16
26
2
10
7
13
74
5
De Ley Jarre
H
AKC/LUMA
14
685
34
23
2
5
3
6
73
6
Vergaert Ruben
H
BORGERHOUT/GW
14
645
16
23
3
5
8
14
69
7
De Ley Siebe
H
AKC/LUMA
14
684
14
34
5
2
3
10
68
8
Brosens Kato
D
CATBA
14
696
24
13
0
12
5
10
64
9
Kerstens Lars
H
VOORWAARTS
14
622
8
38
7
3
0
6
62
10
Thijs Maarten
H
RIVIERA/DEURNE
14
690
51
1
1
2
0
2
57
Vandennieuwenhuysen Jonas
H
MEEUWEN
13
605
15
22
6
2
7
5
57
Van Maldegem Joke
D
VOORWAARTS
14
696
2
24
10
11
7
3
57
13
Van Gorp Lisa
D
BOECKENBERG
14
685
0
31
4
8
7
5
55
14
De Hert Sam
H
MINERVA
14
681
22
10
1
7
0
14
54
Vogels Jens
H
VOORWAARTS
14
510
7
32
9
0
3
3
54
16
Willinski Damian
H
SIKOPI
14
688
23
9
9
1
7
4
53
17
De Vogelaere Jordan
H
BOECKENBERG
14
661
0
30
11
3
1
7
52
18
Boeve Joren
H
LEUVEN
14
609
31
10
3
2
2
3
51
Dujardin Tibo
H
BOECKENBERG
14
660
1
27
5
6
0
12
51
20
Bollaerts Liesbet
D
KWIK
14
610
15
10
11
1
2
9
48
21
Hardies Jari
H
AKC/LUMA
14
676
10
27
4
0
0
6
47
Smet Michiel
H
PUTSE
13
621
21
10
0
2
7
7
47
23
Schuerewegen Jago
H
MINERVA
14
679
13
10
9
3
6
5
46
24
Impens Lennert
H
FLORIANT
14
570
15
15
3
3
2
7
45
Ryckx Paulien
D
TEMSE
14
689
6
14
9
2
9
5
45
Van Houdt Tom
H
FLORIANT
14
561
21
15
2
3
1
3
45
De Hert Brent
H
MINERVA
13
643
16
9
9
4
0
7
45
28
Schoumacker Cedric
H
KWIK
14
642
22
10
7
2
0
3
44
Struyf Bas
H
LEUVEN
13
631
20
5
1
10
0
8
44
30
Borghgraef Miel
H
TEMSE
13
533
20
10
4
0
2
7
43
Van Tichelen Jorre
H
VOBAKO
13
608
16
9
9
2
4
3
43
32
Courtens Lars
H
FLORIANT
14
646
9
15
5
3
0
10
42
Tirez Sofie
D
LEUVEN
14
697
18
12
1
5
0
6
42
34
De Bie Illian
H
CATBA
14
674
8
13
18
0
0
2
41
35
Amorgaste Jarni
H
BORGERHOUT/GW
14
515
8
17
6
2
0
7
40
Dries Xander
H
SIKOPI
14
669
12
11
5
0
0
12
40
Van Bavel Arne
H
SIKOPI
14
673
12
18
4
2
0
4
40
38
Peeters Glenn
H
RIVIERA/DEURNE
13
618
12
8
10
1
2
6
39
Somers Lauren
D
BOECKENBERG
14
691
0
25
4
8
0
2
39
40
Pauwels Lisa
D
FLORIANT
13
620
10
8
2
1
6
11
38
Huybrechts Demy
H
AKC/LUMA
12
485
6
23
3
3
0
3
38
Senden Jordy
H
CATBA
13
594
23
8
3
4
0
0
38
43
Beeck Arne
H
PUTSE
10
412
10
20
1
2
1
3
37
Jacobs Lauri
D
MEEUWEN
13
529
12
13
1
6
0
5
37
Nicasy Ruben
H
VOBAKO
14
660
16
12
4
1
1
3
37
Peeters Laura
D
RIVIERA/DEURNE
14
680
20
1
1
8
0
7
37
Struyf Wannes
H
LEUVEN
14
687
8
2
14
4
0
9
37
Van Den Brande Robbe
H
SCALDIS
12
600
10
9
4
3
1
10
37
Van Gucht Yannick
H
MEEUWEN
13
561
4
14
4
7
1
7
37
Van Herck Robbie
H
MEEUWEN
14
648
5
15
10
0
0
7
37
51
Heirman Mats
H
SCALDIS
14
700
8
17
6
5
0
0
36
Laenen Julie
D
VOBAKO
13
620
10
7
2
3
10
4
36
Mulder Anne
D
SCALDIS
12
585
3
10
8
8
1
6
36
54
Boeve Timon
H
LEUVEN
9
424
16
9
0
3
0
7
35
Thijs Thomas
H
BOECKENBERG
14
474
0
28
1
2
0
4
35
Van Genechten Axel
H
PUTSE
14
676
12
12
7
1
0
3
35
Ledoux Noa
D
KWIK
14
667
24
4
1
1
2
3
35
58
De Celle Emma
D
SIKOPI
13
600
11
5
1
1
13
3
34
Denie Eline
D
AKC/LUMA
11
509
0
23
0
1
8
2
34
60
Van Elsacker Wout
H
PUTSE
9
397
9
13
1
2
4
4
33
61
Van den Brande Lynn
D
SCALDIS
14
695
0
12
6
6
5
3
32
Beirnaert Lukas
H
TEMSE
14
653
17
6
4
3
0
2
32
Bellemans Joppe
H
BOECKENBERG
13
594
1
18
6
2
0
5
32
64
Saey Britt
D
BORGERHOUT/GW
14
700
4
8
7
6
1
5
31
Amorgaste Kian
H
BORGERHOUT/GW
8
369
8
9
2
3
3
6
31
Frensch Jiska
D
CATBA
11
545
14
6
3
4
1
3
31
67
Van Damme Arne
H
FLORIANT
10
494
16
9
1
3
0
1
30
Callebaut Bette
D
SIKOPI
13
643
6
9
1
10
1
3
30
Hellemans Christoph
H
VOORWAARTS
12
525
1
17
8
2
0
2
30
Loos Elin
D
VOORWAARTS
14
638
0
9
8
4
0
9
30
71
Catthoor Robbe
H
TEMSE
10
423
9
5
4
3
1
7
29
Laenen Lowie
H
VOBAKO
12
492
16
8
0
0
2
3
29
Peirsman Janne
D
SIKOPI
13
632
11
4
3
3
0
8
29
Van Duyse Matthijs
H
TEMSE
14
563
13
12
4
0
0
0
29
75
Engels Amber
D
BOECKENBERG
14
678
0
19
0
2
2
5
28
Antes Jordy
H
KWIK
14
653
11
2
7
4
0
4
28
77
Denis Lauren
D
VOORWAARTS
12
569
0
5
11
3
2
6
27
Huppertz Lars
H
AKC/LUMA
5
250
5
14
2
2
2
2
27
Mathis Tess
D
AKC/LUMA
14
642
0
26
1
0
0
0
27
Seys Nel
D
FLORIANT
13
542
7
11
3
1
1
4
27
Van Tichelen Lotte
D
VOBAKO
11
467
12
6
2
3
1
3
27
Verwerft Nick
H
KWIK
12
465
14
0
10
3
0
0
27
83
Leprince Shari
D
AKC/LUMA
14
697
0
13
1
4
0
8
26
Mariman Tina
D
TEMSE
14
624
7
12
3
1
0
3
26
Pauwels Amy
D
BORGERHOUT/GW
14
700
7
6
1
1
0
11
26
86
Van Campen Kristof
H
RIVIERA/DEURNE
14
686
14
3
1
0
0
7
25
Loos Janne
D
VOORWAARTS
13
584
0
7
8
5
0
5
25
Struyf Ilke
D
LEUVEN
14
670
11
3
3
3
4
1
25
T'Jollijn Kyle
H
KWIK
13
318
16
0
2
1
0
6
25
90
Lemmens Jonas
H
KWIK
10
372
20
3
0
0
0
1
24
91
Beeusaert Eva
D
SIKOPI
14
669
11
5
0
1
0
6
23
Piessens Sien
D
TEMSE
14
548
2
8
2
4
0
7
23
93
De Pus Tuur
H
SIKOPI
10
310
10
6
2
2
0
2
22
Hendrieckx Diete
D
PUTSE
14
682
5
11
2
1
0
3
22
95
Cooremans Wouter
H
MEEUWEN
12
447
4
11
5
0
0
1
21
Van Den Abeele Stefanie
D
FLORIANT
11
498
5
8
1
0
5
2
21
Van Eeckhoven Nik
H
CATBA
10
431
9
4
2
1
2
3
21
Vervoort Taïssa
D
MEEUWEN
13
640
8
4
3
1
0
5
21
Van Den Bossche Daphne
D
BORGERHOUT/GW
14
685
6
11
0
1
0
3
21
100
Dewinter Maite
D
AKC/LUMA
13
630
0
17
0
1
0
2
20
Peeters Jaro
H
BORGERHOUT/GW
7
295
9
3
1
2
0
5
20
Leysen Britt
D
VOBAKO
12
529
9
7
3
1
0
0
20
Wuyts Amber
D
KWIK
14
657
4
9
4
1
0
2
20
104
Bellekens Jill
D
PUTSE
14
699
11
6
2
0
0
0
19
Jochems Siele
D
RIVIERA/DEURNE
10
432
11
0
0
1
0
7
19
Lailah Tandia
D
SCALDIS
10
420
1
15
2
1
0
0
19
Meganck Anke
D
FLORIANT
13
568
2
8
4
2
0
3
19
108
Vanhee Haeley
D
MINERVA
14
672
3
8
4
1
0
2
18
109
Van Hoof Liam
H
VOORWAARTS
13
491
2
7
7
1
0
0
17
De Hert Zoë
D
MINERVA
14
698
6
5
1
0
0
5
17
Lauwers Floor
D
VOBAKO
11
509
6
6
1
1
0
3
17
Lenaerts Ben
H
VOBAKO
13
525
6
7
3
0
0
1
17
Van Steirteghem Eline
D
TEMSE
13
576
5
6
1
3
0
2
17
114
Binnemans Silke
D
CATBA
12
540
6
5
1
2
0
2
16
Nijs Joris
H
CATBA
6
186
6
2
5
0
0
3
16
116
De Groof Jeroen
H
CATBA
12
600
7
0
0
3
0
5
15
Delbeke Niels
H
FLORIANT
13
491
2
5
2
1
0
5
15
De Waerheid Lene
D
PUTSE
14
558
0
12
1
1
0
1
15
Thielman Sara
D
SCALDIS
12
565
0
3
3
2
0
7
15
120
Mastbooms Lise
D
RIVIERA/DEURNE
12
573
4
3
2
2
0
3
14
De Sitter Stan
H
TEMSE
10
328
3
3
1
0
0
7
14
Jacobs Margot
D
SCALDIS
10
350
0
7
3
1
0
3
14
123
De Ridder Lucas
H
BOECKENBERG
12
261
0
8
0
2
0
3
13
Creemers Elisabeth
D
LEUVEN
12
531
2
6
1
0
0
4
13
Nevejans Kadisha
D
KWIK
14
555
9
2
1
1
0
0
13
126
De Ridder Joni
D
MEEUWEN
10
390
6
6
0
0
0
0
12
Huysmans Simon
H
VOBAKO
9
311
5
2
4
0
0
1
12
Lieselotte Van den Schoor
D
VOBAKO
10
362
2
1
0
7
0
2
12
Van Loock Thias
H
VOORWAARTS
12
435
1
5
3
1
0
2
12
130
Van Damme Maike
D
FLORIANT
8
368
2
4
0
2
0
3
11
De Vogelaere Dennis
H
BOECKENBERG
8
136
0
8
0
2
1
0
11
Willem Janis
D
MEEUWEN
5
236
2
5
1
1
0
2
11
133
van Riet Femke
D
MEEUWEN
7
236
2
1
1
3
0
3
10
Verlinde Alec
H
KWIK
6
198
1
1
1
5
0
2
10
135
Asselberghs Rani
D
PUTSE
9
215
2
5
1
0
0
1
9
Bastiaensens Jolien
D
CATBA
5
211
3
2
0
2
0
2
9
Risch Nele
D
PUTSE
13
561
1
5
1
1
0
1
9
Scheers Jo
H
LEUVEN
3
85
6
0
0
0
0
3
9
Seys Floor
D
FLORIANT
8
236
0
5
1
0
0
3
9
Vanreusel Verdi
H
PUTSE
11
313
3
4
0
0
0
2
9
Goris Callas
D
LEUVEN
10
402
2
5
1
1
0
0
9
Loos Imke
D
VOORWAARTS
9
292
0
1
6
1
0
1
9
Van Roy Liam
H
MEEUWEN
9
134
1
7
0
0
0
1
9
Voshart Tess
D
BOECKENBERG
14
685
0
4
2
2
0
1
9
145
Bellaert Matthias
H
KWIK
8
149
5
0
2
0
0
1
8
De Taeye Sam
H
FLORIANT
5
68
0
4
2
0
0
2
8
Jacobs Bjorn
H
SCALDIS
3
150
1
3
1
1
0
2
8
Spiette Kim
D
RIVIERA/DEURNE
14
700
0
2
2
2
0
2
8
Tandia Ansita
D
MINERVA
8
300
5
1
1
0
0
1
8
Courtjens Jeffrey
H
RIVIERA/DEURNE
8
55
6
1
0
1
0
0
8
151
De Preter Regis
H
PUTSE
5
147
2
1
0
1
1
2
7
Geens Tijs
H
PUTSE
5
124
0
5
1
0
0
1
7
Persyn Tobe
H
LEUVEN
8
168
5
1
0
1
0
0
7
Rust Gian
H
SCALDIS
9
425
1
2
1
2
0
1
7
Singh Kasmir
H
CATBA
5
134
6
0
0
0
0
1
7
156
Callay Liesl
D
KWIK
13
191
2
0
0
1
0
3
6
Lacroix Dina
D
CATBA
11
441
0
3
1
1
0
1
6
Bastiaensen Jutta
D
VOBAKO
8
156
3
0
0
2
0
1
6
Buntinx Maren
D
LEUVEN
7
338
1
2
0
2
0
1
6
De Prins Renzo
H
VOORWAARTS
3
51
2
3
0
0
0
1
6
Engels Warre
H
SCALDIS
8
320
1
4
1
0
0
0
6
Geens Seppe
H
PUTSE
2
79
0
4
2
0
0
0
6
163
Dodion Jonas
H
LEUVEN
7
127
1
2
1
0
0
1
5
Saey Ellen
D
BORGERHOUT/GW
14
670
0
2
2
1
0
0
5
De Celle Wout
H
SIKOPI
8
188
1
2
0
0
0
2
5
El Yakhloufi Achraf
H
VOBAKO
6
105
3
0
2
0
0
0
5
Schildermans Brent
H
LEUVEN
1
45
3
0
0
0
0
2
5
Van Tilburg Kasper
H
MEEUWEN
6
79
2
1
0
0
0
2
5
169
Loier Tim
H
TEMSE
6
191
0
1
2
0
0
1
4
Gysemans Rik
H
SCALDIS
6
160
0
1
3
0
0
0
4
Janssens Nick
H
RIVIERA/DEURNE
2
91
1
0
1
0
0
2
4
Philips June
D
SIKOPI
9
167
2
1
1
0
0
0
4
van den Bossche Yoshi
H
SCALDIS
4
120
0
2
2
0
0
0
4
Verhaegen Pieter
H
MEEUWEN
5
225
4
0
0
0
0
0
4
175
De Hert Yasmine
D
MINERVA
12
594
1
1
0
1
0
0
3
De Laet Shirley
D
CATBA
3
93
1
1
1
0
0
0
3
De Vriendt Jarrett
H
BORGERHOUT/GW
11
149
1
1
0
0
0
1
3
Reyntjens Stien
D
KWIK
4
79
2
0
1
0
0
0
3
Zakeriesen Sany
D
RIVIERA/DEURNE
9
398
2
1
0
0
0
0
3
De Kersgieter Stan
H
TEMSE
8
73
2
1
0
0
0
0
3
De Maeyer Brooklyn
D
AKC/LUMA
6
161
0
3
0
0
0
0
3
Dehennin Febe
D
LEUVEN
3
51
2
1
0
0
0
0
3
Kempen Yannick
H
SIKOPI
6
63
2
0
0
1
0
0
3
Scheurwegen Dario
H
MINERVA
9
101
1
1
1
0
0
0
3
Van Den Brande Maya
D
SCALDIS
3
85
0
1
0
1
0
1
3
Van Emelo Mette
D
SIKOPI
3
20
0
2
0
1
0
0
3
Vanderelst Jente
D
TEMSE
4
124
1
1
0
0
1
0
3
Verschure Noe
H
SCALDIS
8
225
0
2
0
0
0
1
3
189
Dingelstad Joren
H
CATBA
3
52
1
1
0
0
0
0
2
Oyen Jani
D
MINERVA
11
547
0
0
1
1
0
0
2
Van Diemen Nicolaas
H
MEEUWEN
3
21
0
2
0
0
0
0
2
Van Laere Vicky
D
CATBA
7
224
1
1
0
0
0
0
2
Vanhoven Annabel
D
LEUVEN
6
111
0
2
0
0
0
0
2
Lemmens Bo
D
PUTSE
6
84
1
1
0
0
0
0
2
Lenjou Sky
D
BORGERHOUT/GW
4
38
1
0
0
0
0
1
2
Op De Beeck Senne
H
PUTSE
2
11
0
1
0
0
0
1
2
Schildermans Kobe
H
VOBAKO
2
25
1
0
0
1
0
0
2
Van Dyck Tine
D
VOORWAARTS
4
19
0
0
1
0
0
1
2
199
Bellaert Anneleen
D
KWIK
2
10
0
1
0
0
0
0
1
Collin Mathieu
H
KWIK
2
9
1
0
0
0
0
0
1
Mol Thomas
H
BORGERHOUT/GW
6
150
0
0
1
0
0
0
1
Van Roy Veronique
D
SIKOPI
5
18
0
1
0
0
0
0
1
Brys Gitte
D
TEMSE
3
25
0
0
0
0
0
1
1
Catthoor Lore
D
TEMSE
5
46
0
0
0
0
0
1
1
Claus Seppe
H
BOECKENBERG
3
14
0
1
0
0
0
0
1
Delaure Celine
D
SIKOPI
4
20
0
0
1
0
0
0
1
Germeys Dieke
D
LEUVEN
1
3
1
0
0
0
0
0
1
Laenen Trees
D
VOBAKO
5
51
0
1
0
0
0
0
1
Poppe Toon
H
SIKOPI
4
19
0
1
0
0
0
0
1
Schildermans Toon
H
LEUVEN
3
19
1
0
0
0
0
0
1
Stiene Lauwers
D
VOBAKO
3
34
0
0
0
0
0
1
1
T’jollyn Ilya
H
CATBA
2
29
1
0
0
0
0
0
1
Van Den Broeck Robin
H
MINERVA
3
11
0
0
1
0
0
0
1
Van den Schoor Lucas
H
VOBAKO
1
5
1
0
0
0
0
0
1
Van Haute Rani
D
BOECKENBERG
1
6
0
0
0
1
0
0
1
Van Steyvoort Joren
H
VOORWAARTS
4
156
0
0
0
1
0
0
1
Vereecken Miep
D
TEMSE
4
105
0
1
0
0
0
0
1
218
Driesen Shiara
D
AKC/LUMA
1
3
0
0
0
0
0
0
0
Mastbooms Kirsten
D
RIVIERA/DEURNE
1
17
0
0
0
0
0
0
0
Meeussen Rani
D
BORGERHOUT/GW
1
7
0
0
0
0
0
0
0
Van Daele Kevin
H
AKC/LUMA
3
14
0
0
0
0
0
0
0
Van Gansen Fauve
D
BOECKENBERG
1
5
0
0
0
0
0
0
0
Van Loock Jonas
H
VOORWAARTS
2
10
0
0
0
0
0
0
0
Victor Maline
D
BOECKENBERG
3
20
0
0
0
0
0
0
0
Aerts Djurre
H
VOBAKO
1
3
0
0
0
0
0
0
0
Borms Imana
D
BOECKENBERG
4
16
0
0
0
0
0
0
0
Davidts Ernst
H
FLORIANT
1
4
0
0
0
0
0
0
0
De Bolle Nicolas
H
MEEUWEN
1
15
0
0
0
0
0
0
0
De Hert Ynze
H
MINERVA
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Debord Thibault
H
LEUVEN
1
5
0
0
0
0
0
0
0
Delrue Jolien
D
FLORIANT
1
7
0
0
0
0
0
0
0
Druyts Mirte
D
VOORWAARTS
1
2
0
0
0
0
0
0
0
Faveere Alexander
H
TEMSE
3
18
0
0
0
0
0
0
0
Goris Jasmien
D
VOBAKO
1
10
0
0
0
0
0
0
0
Hellinckx Stacey
D
MEEUWEN
4
19
0
0
0
0
0
0
0
Keunen Yari
H
SIKOPI
3
10
0
0
0
0
0
0
0
Lauwers Jens
H
KWIK
2
6
0
0
0
0
0
0
0
Nevejans Chaya
D
KWIK
1
4
0
0
0
0
0
0
0
Op De Beeck Robbe
H
PUTSE
2
21
0
0
0
0
0
0
0
Persijn Warre
H
FLORIANT
1
10
0
0
0
0
0
0
0
Rottiers Jade
D
AKC/LUMA
4
56
0
0
0
0
0
0
0
Temmerman Wout
H
FLORIANT
2
8
0
0
0
0
0
0
0
Van Daele Kevin
H
AKC/LUMA
2
6
0
0
0
0
0
0
0
Van De Velde Charissa
D
MEEUWEN
1
6
0
0
0
0
0
0
0
Van den Audenaerde Sterre
D
BOECKENBERG
2
14
0
0
0
0
0
0
0
Van der Veken Zoe
D
MEEUWEN
4
55
0
0
0
0
0
0
0
Verlinde Julie
D
KWIK
2
9
0
0
0
0
0
0
0
Verschaeve Jolien
D
PUTSE
1
2
0
0
0
0
0
0
0
Wittock Thalia
D
MINERVA
2
8
0
0
0
0
0
0
0
W.: Wedstrijden
MIN: Minuten
L.: Lange afstand
ML: Middellange afstand
K: Korte afstand
DL: Doorloopbal
VW: Vrijworp
P: Penalty
TOT: Totaal