LOGIN
WEBMAIL
AGENDA
TWIZZIT
Toggle navigation
Nieuws
Competities
Zaalcompetitie
Statistieken
Veldcompetitie
Beker van België
Zaalfinales 2023
Recreatief
Speelgelegenheid U7-U9
Recreanten
Beachkorfbal
G-korfbal
Korfbalkampen
Diamonds
Programma
Selecties
Clubs
Clubgegevens
Clubs in mijn buurt
Opleidingen
Trainers
Scheidsrechters
Clubbestuurders
Korfbal
Wat is korfbal?
Korfbal@School
Spelregels
Partners
Nieuws
Competities
Zaalcompetitie
Statistieken
Veldcompetitie
Beker van België
Zaalfinales 2023
Recreatief
Speelgelegenheid U7-U9
Recreanten
Beachkorfbal
G-korfbal
Korfbalkampen
Diamonds
Programma
Selecties
Clubs
Clubgegevens
Clubs in mijn buurt
Opleidingen
Trainers
Scheidsrechters
Clubbestuurders
Korfbal
Wat is korfbal?
Korfbal@School
Spelregels
Partners
Teams
Statistieken zaal 2023-2024
Top- en Promoleague A
Topleague A
Promoleague A
Alle teams
Dames & Heren
Heren
Dames
2
Verhoeven Zahra
1
Oyen Jens
3
Vandennieuwenhuysen Jonas
W
MIN
L
ML
K
DL
VW
P
TOT
1
Oyen Jens
H
MINERVA
14
683
38
16
6
5
5
11
81
2
Verhoeven Zahra
D
MEEUWEN
14
688
16
26
2
10
7
13
74
3
Vandennieuwenhuysen Jonas
H
MEEUWEN
13
605
15
22
6
2
7
5
57
4
De Hert Sam
H
MINERVA
14
681
22
10
1
7
0
14
54
5
Willinski Damian
H
SIKOPI
14
688
23
9
9
1
7
4
53
6
Boeve Joren
H
LEUVEN
14
609
31
10
3
2
2
3
51
7
Schuerewegen Jago
H
MINERVA
14
679
13
10
9
3
6
5
46
8
Ryckx Paulien
D
TEMSE
14
689
6
14
9
2
9
5
45
De Hert Brent
H
MINERVA
13
643
16
9
9
4
0
7
45
10
Struyf Bas
H
LEUVEN
13
631
20
5
1
10
0
8
44
11
Borghgraef Miel
H
TEMSE
13
533
20
10
4
0
2
7
43
12
Tirez Sofie
D
LEUVEN
14
697
18
12
1
5
0
6
42
13
Dries Xander
H
SIKOPI
14
669
12
11
5
0
0
12
40
Van Bavel Arne
H
SIKOPI
14
673
12
18
4
2
0
4
40
15
Jacobs Lauri
D
MEEUWEN
13
529
12
13
1
6
0
5
37
Struyf Wannes
H
LEUVEN
14
687
8
2
14
4
0
9
37
Van Den Brande Robbe
H
SCALDIS
12
600
10
9
4
3
1
10
37
Van Gucht Yannick
H
MEEUWEN
13
561
4
14
4
7
1
7
37
Van Herck Robbie
H
MEEUWEN
14
648
5
15
10
0
0
7
37
20
Heirman Mats
H
SCALDIS
14
700
8
17
6
5
0
0
36
Mulder Anne
D
SCALDIS
12
585
3
10
8
8
1
6
36
22
Boeve Timon
H
LEUVEN
9
424
16
9
0
3
0
7
35
23
De Celle Emma
D
SIKOPI
13
600
11
5
1
1
13
3
34
24
Van den Brande Lynn
D
SCALDIS
14
695
0
12
6
6
5
3
32
Beirnaert Lukas
H
TEMSE
14
653
17
6
4
3
0
2
32
26
Callebaut Bette
D
SIKOPI
13
643
6
9
1
10
1
3
30
27
Catthoor Robbe
H
TEMSE
10
423
9
5
4
3
1
7
29
Peirsman Janne
D
SIKOPI
13
632
11
4
3
3
0
8
29
Van Duyse Matthijs
H
TEMSE
14
563
13
12
4
0
0
0
29
30
Mariman Tina
D
TEMSE
14
624
7
12
3
1
0
3
26
31
Struyf Ilke
D
LEUVEN
14
670
11
3
3
3
4
1
25
32
Beeusaert Eva
D
SIKOPI
14
669
11
5
0
1
0
6
23
Piessens Sien
D
TEMSE
14
548
2
8
2
4
0
7
23
34
De Pus Tuur
H
SIKOPI
10
310
10
6
2
2
0
2
22
35
Cooremans Wouter
H
MEEUWEN
12
447
4
11
5
0
0
1
21
Vervoort Taïssa
D
MEEUWEN
13
640
8
4
3
1
0
5
21
37
Lailah Tandia
D
SCALDIS
10
420
1
15
2
1
0
0
19
38
Vanhee Haeley
D
MINERVA
14
672
3
8
4
1
0
2
18
39
De Hert Zoë
D
MINERVA
14
698
6
5
1
0
0
5
17
Van Steirteghem Eline
D
TEMSE
13
576
5
6
1
3
0
2
17
41
Thielman Sara
D
SCALDIS
12
565
0
3
3
2
0
7
15
42
De Sitter Stan
H
TEMSE
10
328
3
3
1
0
0
7
14
Jacobs Margot
D
SCALDIS
10
350
0
7
3
1
0
3
14
44
Creemers Elisabeth
D
LEUVEN
12
531
2
6
1
0
0
4
13
45
De Ridder Joni
D
MEEUWEN
10
390
6
6
0
0
0
0
12
46
Willem Janis
D
MEEUWEN
5
236
2
5
1
1
0
2
11
47
van Riet Femke
D
MEEUWEN
7
236
2
1
1
3
0
3
10
48
Scheers Jo
H
LEUVEN
3
85
6
0
0
0
0
3
9
Goris Callas
D
LEUVEN
10
402
2
5
1
1
0
0
9
Van Roy Liam
H
MEEUWEN
9
134
1
7
0
0
0
1
9
51
Jacobs Bjorn
H
SCALDIS
3
150
1
3
1
1
0
2
8
Tandia Ansita
D
MINERVA
8
300
5
1
1
0
0
1
8
53
Persyn Tobe
H
LEUVEN
8
168
5
1
0
1
0
0
7
Rust Gian
H
SCALDIS
9
425
1
2
1
2
0
1
7
55
Buntinx Maren
D
LEUVEN
7
338
1
2
0
2
0
1
6
Engels Warre
H
SCALDIS
8
320
1
4
1
0
0
0
6
57
Dodion Jonas
H
LEUVEN
7
127
1
2
1
0
0
1
5
De Celle Wout
H
SIKOPI
8
188
1
2
0
0
0
2
5
Schildermans Brent
H
LEUVEN
1
45
3
0
0
0
0
2
5
Van Tilburg Kasper
H
MEEUWEN
6
79
2
1
0
0
0
2
5
61
Loier Tim
H
TEMSE
6
191
0
1
2
0
0
1
4
Gysemans Rik
H
SCALDIS
6
160
0
1
3
0
0
0
4
Philips June
D
SIKOPI
9
167
2
1
1
0
0
0
4
van den Bossche Yoshi
H
SCALDIS
4
120
0
2
2
0
0
0
4
Verhaegen Pieter
H
MEEUWEN
5
225
4
0
0
0
0
0
4
66
De Hert Yasmine
D
MINERVA
12
594
1
1
0
1
0
0
3
De Kersgieter Stan
H
TEMSE
8
73
2
1
0
0
0
0
3
Dehennin Febe
D
LEUVEN
3
51
2
1
0
0
0
0
3
Kempen Yannick
H
SIKOPI
6
63
2
0
0
1
0
0
3
Scheurwegen Dario
H
MINERVA
9
101
1
1
1
0
0
0
3
Van Den Brande Maya
D
SCALDIS
3
85
0
1
0
1
0
1
3
Van Emelo Mette
D
SIKOPI
3
20
0
2
0
1
0
0
3
Vanderelst Jente
D
TEMSE
4
124
1
1
0
0
1
0
3
Verschure Noe
H
SCALDIS
8
225
0
2
0
0
0
1
3
75
Oyen Jani
D
MINERVA
11
547
0
0
1
1
0
0
2
Van Diemen Nicolaas
H
MEEUWEN
3
21
0
2
0
0
0
0
2
Vanhoven Annabel
D
LEUVEN
6
111
0
2
0
0
0
0
2
78
Van Roy Veronique
D
SIKOPI
5
18
0
1
0
0
0
0
1
Brys Gitte
D
TEMSE
3
25
0
0
0
0
0
1
1
Catthoor Lore
D
TEMSE
5
46
0
0
0
0
0
1
1
Delaure Celine
D
SIKOPI
4
20
0
0
1
0
0
0
1
Germeys Dieke
D
LEUVEN
1
3
1
0
0
0
0
0
1
Poppe Toon
H
SIKOPI
4
19
0
1
0
0
0
0
1
Schildermans Toon
H
LEUVEN
3
19
1
0
0
0
0
0
1
Van Den Broeck Robin
H
MINERVA
3
11
0
0
1
0
0
0
1
Vereecken Miep
D
TEMSE
4
105
0
1
0
0
0
0
1
87
De Bolle Nicolas
H
MEEUWEN
1
15
0
0
0
0
0
0
0
De Hert Ynze
H
MINERVA
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Debord Thibault
H
LEUVEN
1
5
0
0
0
0
0
0
0
Faveere Alexander
H
TEMSE
3
18
0
0
0
0
0
0
0
Hellinckx Stacey
D
MEEUWEN
4
19
0
0
0
0
0
0
0
Keunen Yari
H
SIKOPI
3
10
0
0
0
0
0
0
0
Van De Velde Charissa
D
MEEUWEN
1
6
0
0
0
0
0
0
0
Van der Veken Zoe
D
MEEUWEN
4
55
0
0
0
0
0
0
0
Wittock Thalia
D
MINERVA
2
8
0
0
0
0
0
0
0
W.: Wedstrijden
MIN: Minuten
L.: Lange afstand
ML: Middellange afstand
K: Korte afstand
DL: Doorloopbal
VW: Vrijworp
P: Penalty
TOT: Totaal