LOGIN
WEBMAIL
AGENDA
TWIZZIT
Toggle navigation
Nieuws
Competities
Zaalcompetitie
Statistieken
Veldcompetitie
Beker van Belgiƫ
Zaalfinales 2023
Recreatief
Speelgelegenheid U7-U9
Recreanten
Beachkorfbal
G-korfbal
Korfbalkampen
Diamonds
Programma
Selecties
Clubs
Clubgegevens
Clubs in mijn buurt
Opleidingen
Trainers
Scheidsrechters
Clubbestuurders
Korfbal
Wat is korfbal?
Korfbal@School
Spelregels
Partners
Nieuws
Competities
Zaalcompetitie
Statistieken
Veldcompetitie
Beker van Belgiƫ
Zaalfinales 2023
Recreatief
Speelgelegenheid U7-U9
Recreanten
Beachkorfbal
G-korfbal
Korfbalkampen
Diamonds
Programma
Selecties
Clubs
Clubgegevens
Clubs in mijn buurt
Opleidingen
Trainers
Scheidsrechters
Clubbestuurders
Korfbal
Wat is korfbal?
Korfbal@School
Spelregels
Partners
Teams
Statistieken zaal 2023-2024
Top- en Promoleague A
Topleague A
Promoleague A
Alle teams
Dames & Heren
Heren
Dames
2
Michielssens Yannis
1
Pauwels Glenn
3
De Ley Jarre
W
MIN
L
ML
K
DL
VW
P
TOT
1
Pauwels Glenn
H
BORGERHOUT/GW
14
672
29
21
7
9
14
11
91
2
Michielssens Yannis
H
RIVIERA/DEURNE
14
660
49
4
5
2
6
8
74
3
De Ley Jarre
H
AKC/LUMA
14
685
34
23
2
5
3
6
73
4
Vergaert Ruben
H
BORGERHOUT/GW
14
645
16
23
3
5
8
14
69
5
De Ley Siebe
H
AKC/LUMA
14
684
14
34
5
2
3
10
68
6
Kerstens Lars
H
VOORWAARTS
14
622
8
38
7
3
0
6
62
7
Thijs Maarten
H
RIVIERA/DEURNE
14
690
51
1
1
2
0
2
57
Van Maldegem Joke
D
VOORWAARTS
14
696
2
24
10
11
7
3
57
9
Van Gorp Lisa
D
BOECKENBERG
14
685
0
31
4
8
7
5
55
10
Vogels Jens
H
VOORWAARTS
14
510
7
32
9
0
3
3
54
11
De Vogelaere Jordan
H
BOECKENBERG
14
661
0
30
11
3
1
7
52
12
Dujardin Tibo
H
BOECKENBERG
14
660
1
27
5
6
0
12
51
13
Bollaerts Liesbet
D
KWIK
14
610
15
10
11
1
2
9
48
14
Hardies Jari
H
AKC/LUMA
14
676
10
27
4
0
0
6
47
Smet Michiel
H
PUTSE
13
621
21
10
0
2
7
7
47
16
Impens Lennert
H
FLORIANT
14
570
15
15
3
3
2
7
45
Van Houdt Tom
H
FLORIANT
14
561
21
15
2
3
1
3
45
18
Schoumacker Cedric
H
KWIK
14
642
22
10
7
2
0
3
44
19
Courtens Lars
H
FLORIANT
14
646
9
15
5
3
0
10
42
20
Amorgaste Jarni
H
BORGERHOUT/GW
14
515
8
17
6
2
0
7
40
21
Peeters Glenn
H
RIVIERA/DEURNE
13
618
12
8
10
1
2
6
39
Somers Lauren
D
BOECKENBERG
14
691
0
25
4
8
0
2
39
23
Pauwels Lisa
D
FLORIANT
13
620
10
8
2
1
6
11
38
Huybrechts Demy
H
AKC/LUMA
12
485
6
23
3
3
0
3
38
25
Beeck Arne
H
PUTSE
10
412
10
20
1
2
1
3
37
Peeters Laura
D
RIVIERA/DEURNE
14
680
20
1
1
8
0
7
37
27
Thijs Thomas
H
BOECKENBERG
14
474
0
28
1
2
0
4
35
Van Genechten Axel
H
PUTSE
14
676
12
12
7
1
0
3
35
Ledoux Noa
D
KWIK
14
667
24
4
1
1
2
3
35
30
Denie Eline
D
AKC/LUMA
11
509
0
23
0
1
8
2
34
31
Van Elsacker Wout
H
PUTSE
9
397
9
13
1
2
4
4
33
32
Bellemans Joppe
H
BOECKENBERG
13
594
1
18
6
2
0
5
32
33
Saey Britt
D
BORGERHOUT/GW
14
700
4
8
7
6
1
5
31
Amorgaste Kian
H
BORGERHOUT/GW
8
369
8
9
2
3
3
6
31
35
Van Damme Arne
H
FLORIANT
10
494
16
9
1
3
0
1
30
Hellemans Christoph
H
VOORWAARTS
12
525
1
17
8
2
0
2
30
Loos Elin
D
VOORWAARTS
14
638
0
9
8
4
0
9
30
38
Engels Amber
D
BOECKENBERG
14
678
0
19
0
2
2
5
28
Antes Jordy
H
KWIK
14
653
11
2
7
4
0
4
28
40
Denis Lauren
D
VOORWAARTS
12
569
0
5
11
3
2
6
27
Huppertz Lars
H
AKC/LUMA
5
250
5
14
2
2
2
2
27
Mathis Tess
D
AKC/LUMA
14
642
0
26
1
0
0
0
27
Seys Nel
D
FLORIANT
13
542
7
11
3
1
1
4
27
Verwerft Nick
H
KWIK
12
465
14
0
10
3
0
0
27
45
Leprince Shari
D
AKC/LUMA
14
697
0
13
1
4
0
8
26
Pauwels Amy
D
BORGERHOUT/GW
14
700
7
6
1
1
0
11
26
47
Van Campen Kristof
H
RIVIERA/DEURNE
14
686
14
3
1
0
0
7
25
Loos Janne
D
VOORWAARTS
13
584
0
7
8
5
0
5
25
T'Jollijn Kyle
H
KWIK
13
318
16
0
2
1
0
6
25
50
Lemmens Jonas
H
KWIK
10
372
20
3
0
0
0
1
24
51
Hendrieckx Diete
D
PUTSE
14
682
5
11
2
1
0
3
22
52
Van Den Abeele Stefanie
D
FLORIANT
11
498
5
8
1
0
5
2
21
Van Den Bossche Daphne
D
BORGERHOUT/GW
14
685
6
11
0
1
0
3
21
54
Dewinter Maite
D
AKC/LUMA
13
630
0
17
0
1
0
2
20
Peeters Jaro
H
BORGERHOUT/GW
7
295
9
3
1
2
0
5
20
Wuyts Amber
D
KWIK
14
657
4
9
4
1
0
2
20
57
Bellekens Jill
D
PUTSE
14
699
11
6
2
0
0
0
19
Jochems Siele
D
RIVIERA/DEURNE
10
432
11
0
0
1
0
7
19
Meganck Anke
D
FLORIANT
13
568
2
8
4
2
0
3
19
60
Van Hoof Liam
H
VOORWAARTS
13
491
2
7
7
1
0
0
17
61
Delbeke Niels
H
FLORIANT
13
491
2
5
2
1
0
5
15
De Waerheid Lene
D
PUTSE
14
558
0
12
1
1
0
1
15
63
Mastbooms Lise
D
RIVIERA/DEURNE
12
573
4
3
2
2
0
3
14
64
De Ridder Lucas
H
BOECKENBERG
12
261
0
8
0
2
0
3
13
Nevejans Kadisha
D
KWIK
14
555
9
2
1
1
0
0
13
66
Van Loock Thias
H
VOORWAARTS
12
435
1
5
3
1
0
2
12
67
Van Damme Maike
D
FLORIANT
8
368
2
4
0
2
0
3
11
De Vogelaere Dennis
H
BOECKENBERG
8
136
0
8
0
2
1
0
11
69
Verlinde Alec
H
KWIK
6
198
1
1
1
5
0
2
10
70
Asselberghs Rani
D
PUTSE
9
215
2
5
1
0
0
1
9
Risch Nele
D
PUTSE
13
561
1
5
1
1
0
1
9
Seys Floor
D
FLORIANT
8
236
0
5
1
0
0
3
9
Vanreusel Verdi
H
PUTSE
11
313
3
4
0
0
0
2
9
Loos Imke
D
VOORWAARTS
9
292
0
1
6
1
0
1
9
Voshart Tess
D
BOECKENBERG
14
685
0
4
2
2
0
1
9
76
Bellaert Matthias
H
KWIK
8
149
5
0
2
0
0
1
8
De Taeye Sam
H
FLORIANT
5
68
0
4
2
0
0
2
8
Spiette Kim
D
RIVIERA/DEURNE
14
700
0
2
2
2
0
2
8
Courtjens Jeffrey
H
RIVIERA/DEURNE
8
55
6
1
0
1
0
0
8
80
De Preter Regis
H
PUTSE
5
147
2
1
0
1
1
2
7
Geens Tijs
H
PUTSE
5
124
0
5
1
0
0
1
7
82
Callay Liesl
D
KWIK
13
191
2
0
0
1
0
3
6
De Prins Renzo
H
VOORWAARTS
3
51
2
3
0
0
0
1
6
Geens Seppe
H
PUTSE
2
79
0
4
2
0
0
0
6
85
Saey Ellen
D
BORGERHOUT/GW
14
670
0
2
2
1
0
0
5
86
Janssens Nick
H
RIVIERA/DEURNE
2
91
1
0
1
0
0
2
4
87
De Vriendt Jarrett
H
BORGERHOUT/GW
11
149
1
1
0
0
0
1
3
Reyntjens Stien
D
KWIK
4
79
2
0
1
0
0
0
3
Zakeriesen Sany
D
RIVIERA/DEURNE
9
398
2
1
0
0
0
0
3
De Maeyer Brooklyn
D
AKC/LUMA
6
161
0
3
0
0
0
0
3
91
Lemmens Bo
D
PUTSE
6
84
1
1
0
0
0
0
2
Lenjou Sky
D
BORGERHOUT/GW
4
38
1
0
0
0
0
1
2
Op De Beeck Senne
H
PUTSE
2
11
0
1
0
0
0
1
2
Van Dyck Tine
D
VOORWAARTS
4
19
0
0
1
0
0
1
2
95
Bellaert Anneleen
D
KWIK
2
10
0
1
0
0
0
0
1
Collin Mathieu
H
KWIK
2
9
1
0
0
0
0
0
1
Mol Thomas
H
BORGERHOUT/GW
6
150
0
0
1
0
0
0
1
Claus Seppe
H
BOECKENBERG
3
14
0
1
0
0
0
0
1
Van Haute Rani
D
BOECKENBERG
1
6
0
0
0
1
0
0
1
Van Steyvoort Joren
H
VOORWAARTS
4
156
0
0
0
1
0
0
1
101
Driesen Shiara
D
AKC/LUMA
1
3
0
0
0
0
0
0
0
Mastbooms Kirsten
D
RIVIERA/DEURNE
1
17
0
0
0
0
0
0
0
Meeussen Rani
D
BORGERHOUT/GW
1
7
0
0
0
0
0
0
0
Van Daele Kevin
H
AKC/LUMA
3
14
0
0
0
0
0
0
0
Van Gansen Fauve
D
BOECKENBERG
1
5
0
0
0
0
0
0
0
Van Loock Jonas
H
VOORWAARTS
2
10
0
0
0
0
0
0
0
Victor Maline
D
BOECKENBERG
3
20
0
0
0
0
0
0
0
Borms Imana
D
BOECKENBERG
4
16
0
0
0
0
0
0
0
Davidts Ernst
H
FLORIANT
1
4
0
0
0
0
0
0
0
Delrue Jolien
D
FLORIANT
1
7
0
0
0
0
0
0
0
Druyts Mirte
D
VOORWAARTS
1
2
0
0
0
0
0
0
0
Lauwers Jens
H
KWIK
2
6
0
0
0
0
0
0
0
Nevejans Chaya
D
KWIK
1
4
0
0
0
0
0
0
0
Op De Beeck Robbe
H
PUTSE
2
21
0
0
0
0
0
0
0
Persijn Warre
H
FLORIANT
1
10
0
0
0
0
0
0
0
Rottiers Jade
D
AKC/LUMA
4
56
0
0
0
0
0
0
0
Temmerman Wout
H
FLORIANT
2
8
0
0
0
0
0
0
0
Van Daele Kevin
H
AKC/LUMA
2
6
0
0
0
0
0
0
0
Van den Audenaerde Sterre
D
BOECKENBERG
2
14
0
0
0
0
0
0
0
Verlinde Julie
D
KWIK
2
9
0
0
0
0
0
0
0
Verschaeve Jolien
D
PUTSE
1
2
0
0
0
0
0
0
0
W.: Wedstrijden
MIN: Minuten
L.: Lange afstand
ML: Middellange afstand
K: Korte afstand
DL: Doorloopbal
VW: Vrijworp
P: Penalty
TOT: Totaal